Vítáme vás na 14. Čína (Šanghaj) mezinárodní kovářské Expo.

JINLUN obrábění kování Ltd budou exhibite v Číně (Šanghaj) Expo mezinárodní kování od 01 až 03 listopadu 2018. Během výstavy JINLUN ukáže vám produkty výkovků z nerezové oceli, hliníku, výkovky, výkovky válcované, přesnost výkovků a CNC obráběné díly. Budeme na E7 D026, Vřele vítám vás návštěvu našeho stánku.

Návštěvní den: 01Staž 03RDListopadu 2018 (čtvrtek až sobota)

Adresa: Nové centrum mezinárodní Expo v Šanghaji. (No.2345 Longyang Road Shanghai)

Náš stánek: Hall-E7 D026.

 

Úvod kování Expo China International.

Založena v roce 2005, "Čína (Šanghaj) mezinárodní kovářské výstavy" bylo rozhodnuto třináctkrát úspěšně, s exponáty budou také zahrnovat výkovků, kované příruby, prstence kování materiálů, kování a zařízení kování, příslušenství, atd. a se stal jeden z nejvíce profesionální a autoritativní značky výstavy s vysokou specifikace na vysoké úrovni prostřednictvím rozvoje. Reaguje na výzvu národní politiky, obhajuje podniky jít cestou inovační, účinné a zelené kování a aktivně podporuje věda a zdraví průmyslu a harmonický rozvoj s přírodou a společností.

14. Čína (Šanghaj) mezinárodní kovářské výstavy se bude konat v Shanghai New International Expo Centre během listopadu 1-3,2018 velkolepě. To vyzve domácích i zahraničních výrobců kování a obři materiálu a zařízení vykazují nové produkty, nové techniky a nové zařízení v souladu s požadavky na "internacionalizace, profesionalizaci a vysokou úroveň", tedy pomoc lídři průmyslu vědět, nejnovější trend globálního kování průmyslu řetěz všestranným způsobem a budování platformy jednorázového nákupu výrobků, materiálů a zařízení pro návštěvníky!

Prostudujte si více informací o této výstavě kování odwww.csfe-Expo.com/en.

 

Úvod JINLUN obrábění kování S.r.o.

JINLUN je expert dodavatelem oceli, nerezové oceli a hliníku, kovářské výrobky, včetně druhů kovaných a válcovaných kroužků, zavřete zápustkové výkovky, volné výkovky, stejně jako CNC obrábění.

 

Naše hlavní činnost je zákazník udělal. Naše prouducts především export do evropských zemí.

 

Hledat více informací z našeho webu:www.eamachine.com.

1.jpg