Gear Ring výkovků

Gear Ring výkovků
Podrobnosti o produktu

Zařízení výkovků kroužků s vysokými nároky na kvalitu. Pro suroviny měli udělat převodový poměr, testování, testování, makro mikro testování, analýzy chemického složení. Pro syrové výkovků po pre-vyrobené, by měly provést testování UT. Po žíhání, kalení a popouštění předvrtané prstenů měli udělat testy tvrdosti, mechanické testování a metalografické analýzy.


Jak odborník dodavatelem bezproblémové kované a rozválcované kroužky, jsme vyrobili spoustu výkovků kroužků gear gear zákazníky. Gear kroužky používají především v druhy vozidel, stejně jako automobily, autobusy, nákladní auta, atd.


Gear, kroužky vyrobeny z válcovaných kovací, předvrtané, tepelné zpracování, kaleném a CNC obráběné, broušená a zuby tvrzené. Jsou především materiály prstenů gear C45, 40Cr, 41Cr4, 42CrMo4, 34CrNiMo6.


Měli jsme také schopnost obrábění, pre-obrábění, CNC obrábění, soustružení, frézování, vrtání, broušení, řezání závitů, obrábění, atd.


Naše hlavní činnost je zákazník udělal. Naše prouducts především export do evropských zemí.1 2

3 4

Se chystáte výkovků kroužků velkoobchodní vlastní zařízení od jednoho z předních Forged a rozválcované kroužky výrobců a dodavatelů? Pak můžete ihned provést kontakt s naší továrně.
Dotaz